Geoblog.pl    wrzek    Podróże    Tajlandia, Wietnam, Kambodża    Wycieczka do zatoki Ha Long
2006

Wycieczka do zatoki Ha Long

Wietnam
Wietnam, Hạ Long

Tomku K - OGROMNE dzieki za pomoc Reni. Gwarantuje zakup najsmaczniejszego kota w Wietnamie i przygotowanie go specjalnie dla ciebie juz na miejscu!

Dwa ostatnie dni spedzilem na lodzi. Zatoka faktycznie warta obejrzenia - tysiac szescset wysp, wysepek i skalek. Wyglada to mniej wiecej tak jakby bardzo wysokie i strzeliste gory zostaly zalane przez morze.

Cudem ominela nas wichura. Pietnascie kilometrow dalej zatonela jedna lodz a wiatr lamal drzewa i zrywal dachy. W Hanoi wczoraj byla powodz. Dzis juz jest ok, chociaz co chwile pada ostry deszcz a potem swieci slonce. Caly czas goraco.

Na lodzi bylo calkiem niezle jedzenie, piwo po 4zl (polowa tego co w Tajlandii) i calkiem mile towarzystwo. Rano plywalismy na kajakach i opalalismy sie na dachu lodzi. Udoskonalilem moja opalenizne z Tajlandii :-))

Dzis wieczorem mam pociag do Da Nang. Koncze z organiozwanymi wycieczkami. Za duzo turystow za malo prawdziwego kraju.

Julia
Julia - 2006-11-22 14:43
Dramatyzm opowieści wzrasta z dnia na dzień ;].

Wrzek
Wrzek - 2006-11-23 09:10